![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
Λίστα αντικειμένων
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Την Κυριακή 29 Αυγούστου 2021 πραγματοποιήθηκε κυνοφιλικός αγώνας από τον Κυνοφιλικό Όμιλο Αχαΐας τον οποίο η Κυνηγετική Ομοσπονδία Πελοποννήσου συνέδραμε με την χορηγία πιστοποιημένων ορτυκιών από το ιδιόκτητο εκτροφείο θηραμάτων της στην Κρήνη Πατρών.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκε ο πρόεδρος της Γ΄Κ.Ο.Π. κος Γραμματσούλιας Παναγιώτης και ο Ταμίας κος Κατριβέσης Ασημάκης. Κατά τον χαιρετισμό του ο πρόεδρος της Ομοσπονδίας τόνισε ότι το κυνήγι είναι άρρηκτα συνδεδεμένο με την κυνοφιλία και ως εκ τούτου είναι δεδομένο ότι η Ομοσπονδία μας στηρίζει και θα συνεχίζει να στηρίζει τέτοιες εκδηλώσεις οι οποίες σαφώς προάγουν και αναδεικνύουν την κυνηγετική δραστηριότητα.
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)
![](/cache/files/2924705938d03ed8e32788f1d4aa6612497821fd.png)